nullnull null

De Regressie en Transformationele Therapie Opleiding met IAPCH certificaat

In de Regressie en Transformationele Therapie Opleiding leer je werken met de 12-staps Hypnose Regressie methode. Of het nu gaat om het loslaten van het verleden, het leren hoe je diepe heling sessies bij je cliënten doet, het veranderen van negatieve overtuigingen. De opleiding zit boordevol direct toepasbare technieken voor doelgericht diep therapeutisch werk, emotionele heling en resultaatgerichte coaching. Je leert de technieken vloeiend toepassen, afgestemd op de unieke behoeften van je cliënt. Zo wordt iedere sessie krachtig, effectief en direct merkbaar voor je cliënt. Je hebt na het afronden van de Regressie en Transformationele Therapie Opleiding een complete tool-kit voor elke cliënt 

Wat gaat het je opleveren?

Je kan effectief de regressie en transformationele therapie methode toepassen voor coaching, therapie en persoonlijke groei. Je hebt de complete 12-staps hypnose regressie methode geleerd en kan direct aan de slag om je cliënten te helpen veranderen met alle soorten problematiek en doelen.

Je doet nu zelfverzekerd hypnotherapie-regressie sessies. Je weet hoe je de cliënten kan helpen bij persoonlijke veranderingen, emotionele blokkades en heling. Ideaal voor coaching, therapie en professionals in de zorg. Dit is geen groep therapie maar vaardigheidstraining met sterk therapeutisch effect. 


Effectieve oplossing van alle soorten emotionele blokkades binnen 3-6 sessies.  Je leert de complete 12-staps regressie en transformationele therapie methode. Ideaal voor doelgericht diep therapeutisch werk. En direct toe te voegen aan je bestaande praktijk methoden. 


Je kan er zelfs je werk van maken als internationaal gecertificeerd hypnotherapeut. En bij je cliënten stress, angst, burn-out, depressie, oud zeer, trauma en fobieën oplossen. Een inspirerende opleiding voor het leren doen van hypnose regressie sessies aan de hand van een duidelijk en uniek 12-staps proces 

Waar ga je mee aan de slag?

  • De complete 12-staps Regressie en Transformationele therapie methode
  • Hypnose inducties
  • 4 verdiepingstechnieken 
  • Het verwerken en loslaten van het verleden 
  • Hypnotische taalpatronen
  • Gestalt dialogen: de ontlading van herinneringen
  • Het herschrijven van herinneringen
  • Conversationele Hypnose 
  • Ongewenste emotionele reacties veranderen
  • Persoonlijke transformatie
  • Hypnotherapie transformatie in 12 stappen

Studiewijze

Voorafgaand aan de opleiding krijg je toegang tot onze leden-site met praktische informatie die je zullen helpen gedurende de trainingsdagen. Jij staat centraal, wat betekent dat je praktisch aan de slag gaat met de Regressie en Transformationele Therapie methode. Het groepsproces, de oefeningen en de persoonlijke begeleiding leren je deze methode onder begeleiding van de trainer gelijk in de praktijk toepassen. Er is altijd ruimte voor vragen.


Bij deze opleiding zit het volgende inbegrepen:

  • Volledig erkend internationaal Hypnotherapie-certificaat, IAPCH
  • Regressie en Transformationele Therapie certificaat
  • Uitgebreide manual
  • Online video-materiaal, hypnotherapie-regressie training
  • Lunch, koffie & thee
  • Gratis parkeren op de locatie

Programma

Dag 1

Hypnose inducties en verdiepingstechnieken voor zelfvertrouwen en regressie werk

Dag 2

Het versterken van positieve emoties en veranderen van negatieve emoties 

Dag 3

Het verleden veranderen en loslaten met behulp van 12 eenvoudige stappen

Dag 4

Gestaltdialogen en familie systemen transformeren

Dag 5

Het bouwen van een nieuw ik en her-programmering van het onderbewustzijn 

Dag 6

Je leert hoe je effectief de regressie en transformationele therapie techniek op een cliënt toepast. We ronden af met de praktijkgerichte certificering waarin je de techniek toepast op een deelnemer van de opleiding. 

Certificering en vervolgopleidingen

Heb je de gehele Regressie en Transformationele Therapie opleiding gevolgd met succes, dan ontvang je het internationaal erkende hypnotherapie certificaat van de IAPCH. En het regressie en transformationele therapie certificaat van de Hypnotherapie Academie Nederland. Daarna kun je je verder ontwikkelen met de Hypnotherapie Master Opleiding en de trainers training: Hypnotiserend Spreken en Presenteren.

In Hotel Fletcher Oisterwijk, vlakbij Den Bosch 

Aan de rand van de prachtige bossen van Oisterwijk. Met lunch, koffie, thee en gratis parkeren.

null null null 

Plaatsen en startdata

Start: 12 juni 2026 

Opleiding: Regressie en Transformationele Therapie Locatie: Fletcher Hotels | Boschoord | Gratis parkerenGemullehoekenweg 143, 5062 SB OisterwijkTrainer: Martijn GroenendalPrijs: €1.750,- vrijgesteld van btwInclusief: Lunch, koffie & thee, uitgebreide manual, certificering
blok 1: 12,13,14 juni 2026blok 2: 17,18,19 juli 2026
Tijden: 10:00 uur tot 17:00 uur
Gespreid betalen mogelijk
(geef dit aan bij je aanmelding)

Je krijgt:

  • Lunch, koffie & thee
  • Uitgebreide manual
  • Online video-materiaal, hypnotherapie-regressie training
  • Volledig erkend Internationaal Hypnotherapie-certificaat, IAPCH
€1.750

Start: 20 november 2026 

Opleiding: Regressie en Transformationele Therapie 
Locatie: Fletcher Hotels | Boschoord, gratis parkeren
Gemullehoekenweg 143, 5062 SB Oisterwijk
Trainer: Martijn Groenendal
Prijs: €1.750,- vrijgesteld van btw
Inclusief: Lunch, koffie & thee,
uitgebreide manual, certificering


blok 1: 20,21,22 november 2026
blok 2: 18,19,20 december 2026

Tijden: 10:00 uur tot 17:00 uur
Gespreid betalen mogelijk

(geef dit aan bij je aanmelding)

Je krijgt:

  • Lunch, koffie & thee
  • Uitgebreide manual
  • Online video-materiaal, hypnotherapie-regressie training
  • Volledig erkend Internationaal Hypnotherapie-certificaat, IAPCH


€1.750